Erkende NCSAH Instructeurs

Ben je geïnteresseerd in instructie van een Erkende NCSAH Instructeur dan kun je contact opnemen met één van hen via onderstaande database. Erkende NCSAH Instructeurs zijn instructeurs die minimaal een diploma Basic Instructor Classical Dressage hebben behaald en die jaarlijks bijscholing volgen om erkenning te behouden.

Filter op provincie

Vind HIER een van onze Work in hand Instructors

Drenthe

Marika Bungert

  • Grolloo
  • Basic Trainer & Instructor
  • School Instructor
  • Work in Hand Instructor

Angeliek Slot

  • Drouwenerveen
  • Basic Trainer & Instructor
  • School Instructor
  • Work in Hand Instructor

Aletta Talens

  • Gieten
  • Basic Trainer & Instructor

Isabella Hornhuis – Kümmerlen

  • Donderen
  • Basic Trainer & Instructor
  • Sports Instructor CD
  • ORUN 4

Paulina Kwiatkowska

  • Nieuw-Schoonebeek
  • Basic Trainer & Instructor

Lydia Oosting

  • Exloo
  • Basic Trainer & Instructor
  • ORUN 2
  • ORUN 3

Friesland

Wendy Wiering-van den Bos

  • Siegerswoude
  • Basic Trainer & Instructor

Karin Schraa

  • Sondel
  • Basic Trainer & Instructor
  • School Instructor
  • School Trainer
  • Work in hand instructor

Amarins Kuipers

  • De Hoeve
  • Basic Trainer & Instructor
  • ORUN 4

Jaap Sarvaas

  • Noordwolde
  • Instructeur Lange Teugelwerk

Tineke van den Berg

  • Zandhuizen
  • Basic Trainer & Instructor

Thijmen Dijkstra

  • Burgum
  • Basic Trainer & Instructor

Gelderland

Colette Nummerdor

  • Kring van Dorth
  • Basic Trainer & Instructor
  • School 1
  • Basis Long Rein

Riana Snel

  • Harderwijk
  • Basic Trainer & Instructor
  • School Instructor
  • School Trainer
  • Sports Instructor Classical Dressage
  • ORUN 4
  • Work in hand instructor

Irene Snaterse

  • Voorthuizen
  • Basic Trainer & Instructor
  • School Instructor

Mirijam van Mal

  • Zutphen
  • Basic Trainer & Instructor
  • School Instructor

Sandra Kamping- Freriks

  • Heelweg
  • Basic Trainer & Instructor

Djuke Schoenmaker

  • Sinderen
  • Basic Trainer & Instructor

Simone Lammers

  • Heelweg
  • Basic Trainer & Instructor

Tamara Hop

  • Ermelo
  • Basic trainer & instructor
  • ORUN 2
  • ORUN 3

Tesse Arentz

  • Oosterbeek
  • Basic trainer & instructor
  • ORUN 2
  • ORUN 3

Annet Bouwland

  • Ermelo
  • Basic trainer & instructor

Groningen

Rik Bremer

  • Marum
  • Basic Trainer & Instructor
  • Sports Instructor CD
  • ORUN 4
  • Long Rein High School Instructor

Alike Bakker

  • Vledderveen
  • Basic Trainer & Instructor

Noord-Brabant

Marja Kerpershoek

  • Raamsdonksveer
  • Basic Trainer & Instructor

Noord-Holland

Linda Augusto

  • Nieuw Vennep
  • Basic Trainer & Instructor

Eline Jongsma

  • Noord Beemster
  • Basic Trainer & Instructor
  • School instructor
  • Work in hand instructor

Rosanne Schalkwijk

  • Nederhorst den Berg
  • Basic Trainer & Instructor

Christina Tetteroo

  • Noord Beemster
  • Basic Trainer & Instructor
  • School Instructor
  • Work in hand Instructor

Katinka en Marieke de Haan

  • Wijdewormer
  • Basic Trainer & Instructor
  • Sports Instructor CD

Jessica van Rheenen

  • Amstelveen
  • Basic Trainer & Instructor

Petra Smit

  • Wijdenes
  • Basic Trainer & Instructor
  • Sports Instructor CD
  • ORUN 4

Eline Heebink

  • Haarlem
  • Basic Trainer & Instructor
  • ORUN 2

Carlijn Schopman

 

  • Oostzaan
  • Basic Trainer & Instructor
  • Sports Instructor CD
  • ORUN 4

Overijssel

Anneloes Borneman

  • Hardenberg
  • Basic Trainer & Instructor
  • School Instructor
  • School Trainer
  • Work in hand instructor

Hanneke Klopper

  • Mander
  • Basic Trainer & Instructor
  • School Instructor

Marloes Bode Bullens

  • Hengelo
  • Basic Trainer & Instructor
  • ORUN 2
  • ORUN 3

Cynthia Kuiken

  • Dalfsen
  • Basic Trainer & Instructor
  • ORUN 2
  • ORUN 3

Helen Roestenburg

  • Vinkenbuurt
  • Basic Trainer & Instructor

Utrecht

Jikke Brouwer

  • Oudewater
  • Basic Trainer & Instructor
  • Sports Instructor CD
  • ORUN 4

Lisa Veldhuisen

  • Nigtevegt
  • Basic Trainer & Instructor
  • ORUN 2
  • ORUN 3

Zuid-Holland

Ansjel van Brakel

  • Strijen
  • Basic Trainer & Instructor
  • ORUN 2

Attie Kuijs

  • Den Haag
  • Basic Trainer & Instructor
  • School Instructor
  • Work In Hand Instructor

Miquelle Tonino

  • Berkel en Rodenrijs
  • Basic Trainer & Instructor

Esther Kapteijn

  • Alphen aan den Rijn
  • Basic Trainer & Instructor
  • ORUN 4

Anita van Eck

  • Bergambacht
  • Basic Trainer & Instructor
  • Sports Instructor
  • ORUN 4

Jessica de Mooij

  • Rijnsburg
  • Basic Trainer & Instructor
  • School instructor
  • Work in hand instructor

Eva Wapenaar

  • Vlaardingen
  • Basic Long Rein Trainer & Instructor

Dana van Rijn

  • Zoeterwoude
  • Basic Trainer & Instructor
  • Sports Instructor CD

Work in Hand Instructors

Karin Schraa

  • Sondel
  • Basic Trainer & Instructor
  • School Instructor
  • School Trainer
  • Work in hand instructor

Angeliek Slot

  • Drouwenerveen
  • Basic Trainer & Instructor
  • School Instructor
  • Work in Hand Instructor

Jessica de Mooij

  • Rijnsburg
  • Basic Trainer & Instructor
  • School instructor
  • Work in hand instructor

Marika Bungert

  • Grolloo
  • Basic Trainer & Instructor
  • School Instructor
  • Work in Hand Instructor

Anneloes Borneman

  • Hardenberg
  • Basic Trainer & Instructor
  • School Instructor
  • School Trainer
  • Work in hand instructor

Christina Tetteroo

  • Noord Beemster
  • Basic Trainer & Instructor
  • School instructor
  • Work in hand instructor

Eline Jongsma

  • Noord Beemster
  • Basis Trainer & Instructor
  • School instructor
  • Work in hand instructor

Attie Kuijs

  • Den Haag
  • Basic Trainer & Instructor
  • School Instructor
  • Work In Hand Instructor

Riana Snel

  • Harderwijk
  • Basic Trainer & Instructor
  • School Instructor
  • School Trainer
  • Sports Instructor CD
  • ORUN 4
  • Work in hand instructor

Aspirant instructeurs

De volgende Aspirant instructeurs hebben hun diploma behaald bij de NCSAH:

Annet van Beek
Regio: Gelderland, Veluwe, Ermelo
www.firenze.nu

Petra Ippel
Regio: Flevoland
06-10507121

Renée Palland – Equi-Renée
www.equi-renee.com
Regio: Noord-Brabant

Priscilla Piekema

Regio: Utrecht
06-20 85 02 97


Ilse Spruijt
Regio: Krimpenerwaard/Rotterdam/Zuid-Holland
www.ilsespruijt.nl

Wendy Tonneman
Regio: Noord Holland, Bovenkarspel (NW Nederland).
06-41858799

Joyce Wong

Regio: Groningen (Noord-west/ het Hogeland)
0624878583

Gerrit-Jan Woutersen

Regio: Gelderland (Woudenberg)
www.wereldpaarden.nl
0643752365